Kurumsal

TETRA POLİMER, İSTANBUL’da faaliyete başlamış, Nano Teknolojik çalışmaları ve ürünleri halka sunmaktadır.

HakkImIzda

TETRA POLİMER,  İSTANBUL’da  faaliyete başlamış, Nano Teknolojik çalışmaları ve ürünleri halka sunmaktadır. Müşterilerine sürekli ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinerek, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla her alana hitap etmektedir. ARGE çalışmalarına aralıksız devam etmekte üretim ve kaliteyi her gün artırma yolundadır.

Genç, dinamik, çalışkan, deneyimli, yenilikçi, samimi, dürüst ve sevilen satış ekibiyle kısa zamanda beklentilerin üzerinde emin adımlarla adını duyurmaya başlamıştır. Temsil ettiği tüm firmalarla olan iyi ilişkileri sayesinde ürün gamını en hızlı ve başarılı şekilde geliştirerek piyasadaki yerini sağlamlaştırarak yeni sektörlerde de büyümek amacındadır.

Müşteri için katma değer yaratmak, teknik destek sağlamak, uzun vadeli iş ilişkileri kurmak Nanokar ailesindeki her ferdin hedefidir. Bu doğrultuda her geçen gün yeni müşteri, yeni ürün, yeni çalışan üçgenini kuvvetlendirerek köklü bir şirket olma yolunda ilerleyecektir.

Müşterilerinin sağlığına, konforuna yönelik çalışmaları kazancından önce düşünmektedir. Alanında uzman çalışmalarda bulunan firmalarında bayiliklerini de üstlenen TETRA POLİMER, ARGE çalışmaları ve Nano teknolojik ürünler ile sizlerin hizmetindedir.

Duyurular

29

- SilverAge Markalaşıyor..

Nano gümüş teknolojisi kullanarak yeni geliştirdiğimiz SilverAge marka başvurusu yapılmıştır.
29

- duyuru 2

Özet metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin
24

- Duyuru 3

Özet metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin