Blog

Türkiye’ nin Nano Teknoloji Laboratuarlarında geliştirilmiş, Avrupa Birliği Standartlarına göre üretilmiş, çok özel formüllü nano gümüş solüsyonu ihtiva eder.

SIlverage Nedİr?

SilverAge Nedir?
Türkiye’ nin  Nano Teknoloji Laboratuarlarında geliştirilmiş, Avrupa  Birliği Standartlarına göre üretilmiş, çok özel formüllü nano gümüş  solüsyonu ihtiva eder.

Hastaneler de dahil olmak üzere kamu, özel ve endüstriyel alanlarda hava, yüzey, materyal, ekipman ve mobilyanın dezenfeksiyonu için kullanılan dezenfektan bir üründür.

100 ppm nano gümüş yoğunluğun da üretilmektedir.

SilverAge ile yapılan testler de gram negatif, gram pozitif,zarflı, zarfsız bakteri yok ettiği raporlanmıştır.

Miktar :  1000 ml Sprey Ambaj

Endüstriyel olarak  5,  10 , 20 Litre ambalajlar da hizmetinize sunulmaktadır.
SilverAge ile;
 
Bütün iş yeri uzun süreli anti bakteriyel özellik kazanır. Süper güçlü ve uzun süre etkili özellikleri ile sürekli olarak temas ve solumun yoluyla bulaşacak mikroorganizmaları yok ederek ortam temizliği yapar. Bu da  müşterileri  ve personeli bulaşıcı hastalıklardan koruyacaktır.
 
Oturulan, tutulan bütün eşyalar, mikroptan arınır. Mikrop barındırmaz.
 
SilverAge, özel formülü sayesinde, adeta bir mikro organizma mıknatısı etkisi yaratarak, civardaki ve havada asılı kalan mikroorganizmaları, küf sporlarını da kendine  çekip yok eder. Bu, diğer hijyen ürünlerinde rastlanmayan benzersiz bir özelliktir.
 
Kullanıldığı alanlarda; ayak, ter, küf, rutubet gibi organik kökenli kokularla birlikte, aralarında sigara kokusu da dahil bazı kimyasal kokuları da yok ettiği tespit edilmiştir.
 
Havalandırma aletlerinin filtreler,  virüs, bakteri,  mantar, küf ve koku hücreleri için ölümcül bir barikat oluşturur.  Havada bakteri sirkülasyonuna son verir.
     
UYGULAMA
ULV cihazı kullanarak 5 bar kuvvetinde spreyleme yapılarak, mikroorganizmaların barınabileceği dezenfekte edilememiş hiçbir yer bırakılmaz.
 
Klimaların, filtreleri çıkartılmalı, yıkanmalı,  kurutulduktan sonra spreylenmelidir.
 
1 litre NanoClearAG, halı kaplı alanlarda 100 m2, halı olmayan alanlarda yaklaşık 200 m2 bir alan  antibakteriyel hale getirir.
 
3 ayda bir hijyen kontrolü yapılarak, test sonucunda 500 RLÜ üstünde bakteri çıkan alanlar tekrar  uygulama  yapılarak antibakteriyellik  sürekli hale getirilir.             

Duyurular

29

- SilverAge Markalaşıyor..

Nano gümüş teknolojisi kullanarak yeni geliştirdiğimiz SilverAge marka başvurusu yapılmıştır.
29

- duyuru 2

Özet metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin
24

- Duyuru 3

Özet metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin tekst yazı metin